29.04.2016 Cuma İstanbul Altılı Tahmini

29.04.2016 Cuma İstanbul Altılı Tahmini

PAYLAŞ
29-04-2016-cuma-istanbul-altilisi-tahmini

29 Nisan at yarışı tahminleri ile kazanmaya var mısınız? İstanbul altılısı için geç de olsa sizlere günün tahminlerini sunuyorum. 29.04.2016 Cuma İstanbul altılı ganyan yarışları için tahminlerime aşağıdan ulaşabilirsiniz.

29 Nisan İstanbul Altılı Tahmini

2. Koşu

Ekonomik kuponlara; 7 numaralı GUILTY PLEASURE, 6 numaralı KEPEZ STORM, 3 numaralı KATSUYA ve 8 numaralı KIZÇEM öncelikle işaretlenmeli. 2 numaralı FLIGHT ATTENDANT ile 1 numaralı ALLSHANTI sürprizlerim.

3. Koşu

Süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile 5 numaralı GİRESUN’un, kazanan olmasını bekliyorum.

4. Koşu

İngiltere’de koşmuş olduğu yarışında başarısız olunca tekrar İstanbul’a gelen ve buradaki hazırlıklarında tam not alan 3 numaralı DRIVE FASTER birincilin en güçlü adayıdır. Küçük kuponlar tek yazabilir. 9 numaralı VICTORY IS OURS, 8 numaralı SON OF A LEGEND ile 1 numaralı BEDWULF rakip yazacaklara önerilerim.

5. Koşu

Küçük kuponlara; 5 numaralı BIG BROWN, 6 numaralı DUKE OF KENT ve 8 numaralı MAKTAYMAN ayrım yapılmadan yazılmalı. Geniş kuponlar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

6. Koşu

Adana’da bir yarış gördükten sonra İstanbul’a gelen ve buradaki hazırlıklarında beğeni kazanan 6 numaralı POLDİ ilk şans vereceğim isimdir. Grubun tecrübeli isimleri 8 numaralı THE PRESIDENT SON ile 7 numaralı STORMBORN öncelikle rakipleridir. 5 numaralı NOTHING PERSONAL, 9 numaralı TRANSPORTER ve 2 numaralı BANGKOK yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

7. Koşu

Günün son ayağına; 5 numaralı FOULITA, 8 numaralı MOMENTERO, 6 numaralı GÖLALAN, 3 numaralı BARDAM ve 4 numaralı BUTTERFLY DREAMS sırasıyla kuponlara yazılmalı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK