27 Mayıs İstanbul Altılı Tahmini

27 Mayıs İstanbul Altılı Tahmini

PAYLAŞ
27-mayis-istanbul-altili-tahmini
27 Mayıs İstanbul altılı tahmini ie karşınızdayız. İstanbul altılısına dair ganyan tahmini ile aşağıdaki kuponu oynayabilirsiniz. 27 Mayıs altılı tahmini için ağırlıklı olarak favori atlara yöneliyoruz. Herkese bol şanslar.

1. Koşu

Sıralamam: 2-4-3

2. Koşu

Sıralamam: 3-6

3. Koşu

Sıralamam: 6-2-7

4. Koşu

Süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda yapacağı etkili atakları ile 6 numaralı KAFADAR’ın, kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu

9 numaralı OĞLUM BURAK, 10 numaralı TOROSDAĞI, 13 numaralı TETİNA, 3 numaralı CELALİYE, 11 numaralı HİRA ile 5 numaralı GÜNÇALDI maiden’a veda etmeye yakın isimlerdir.

6. Koşu

Form durumları süper olan 8 numaralı YILMABAŞAR ile 10 numaralı TOROMAN ayrım yapılmadan kuponlara işaretlenmelidir. 1 numaralı BAŞSEKLAVİ sürprizim.

7. Koşu

Son 2 yarışı tatminkar olan 2 numaralı HARPUTLUNUN OĞLU birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. Ankara’dan formda gelen 1 numaralı KAREEM ile gördüğü yarışların ardından açıklarını gideren 3 numaralı UNCLE favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimlerdir.

8. Koşu

Gördüğü yarışın ardından daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 4 numaralı GÖRKEMCAN favorimdir. 1 numaralı ALEMİN KRALI, 2 numaralı ALTIN KRAL ile 12 numaralı SARAY CARİYESİ rakipleridir.

9. Koşu

Günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

GENEL DEĞERLENDİRME
27 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI
PAYLAŞ
Önceki makale18 Mayıs İstanbul Altılı Tahmini
Sonraki makale28 Mayıs Ankara Altılı Tahmini

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK