21 Temmuz Ankara At Yarışı Tahminleri

21 Temmuz Ankara At Yarışı Tahminleri

PAYLAŞ
21-temmuz-at-yarisi-tahminleri

21 Temmuz Ankara at yarışı tahminleri ile birlikteyiz. Ankara’da konuşacak altılı ganyan ile ilgili tahminlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1. Koşu

Sıralamam: 3-2

2. Koşu

Önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm 3 numaralı WORLD STAGE çıktığı gibi kazanabilir. Çim pist yarışları tatminkar 2 numaralı MELIORA en sert rakibidir. 4 numaralı LADY FALCON sürprizim.

3. Koşu

Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 3. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

4. Koşu

3 numaralı MEMEDİM ile 1 numaralı ENDLESS arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu

Formunu bulan 4 numaralı ARIM ile son yarışına hayran kaldığım 2 numaralı ÖZDAMAR önceliklerim. 1 numaralı COŞANMERİÇ daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

6. Koşu

En az kendisi kadar şanslı olacağına inandığım ekürisinin desteğiyle 1 numaralı MATALON’un, kazanmasını bekliyorum.

7. Koşu

Günün son ayağına; 12 numaralı ZEYNOABLA, 1 numaralı BENAZİR KIZ, 6 numaralı BURCUTAY, 4 numaralı BELA MİYA, 2 numaralı YILDIRIMGÜZELİ, 9 numaralı İMKANSIZIM ve 8 numaralı GÜMÜŞBAHAR sırasıyla kuponlara işaretlenmeli.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK