20 Temmuz İstanbul At Yarışı Tahminleri

20 Temmuz İstanbul At Yarışı Tahminleri

PAYLAŞ
20-temmuz-2016-at-yarisi-tahmini

20 Temmuz 2016 Perşembe günü İstanbul at yarışı tahminleri ile karşınızdayız. 20 Temmuz banko at yarışı kuponu ile sizler de kazanabilirsiniz.

2. Koşu

Sıralamam: 6

3. Koşu

2 aylık aranın ardından daha iyi isimler arasında gördüğü koşu ile nefes açan ve bu koşuya eksiksiz hazırlanan 7 numaralı NİLDA’nın, sonlarda yapacağı etkili atakları ile birinciliğe yakın görüyorum.

4. Koşu

Dişine göre rakipler yanında 5 numaralı BLAZE OF GLORY özlediğini birinciliğe bugün kavuşabilir. Son koşuları başarılı 1 numaralı BAHATHER ile toparlanan 2 numaralı PEPE öncelikle rakipleridir. 3 numaralı AKFIRAT, 9 numaralı DRY CLEANER, 6 numaralı STRIKE THE SWORD, 7 numaralı KARA ADİL ile 4 numaralı CRASSUS geniş şablonlarda değerlendirmeye alınmalı.

5. Koşu

Gördüğü koşunun ardından daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 1 numaralı CRUYFF maiden’a veda etmeye ilk adaydır. Grubun tecrübeli ismi 8 numaralı SANTA PEKAN ile bu kez şansını Halis Karataş ile deneyecek olan 4 numaralı BLUE LION rakipleridir.

6. Koşu

3 numaralı SUHARRY, 1 numaralı BALLIKAYA ve 4 numaralı TAMGA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu

Halis Karataş idaresinde bugüne kadar start aldığı 3 yarışında da geçilmeyen 5 numaralı SÜVARİOĞLU favorimdir. Rakip yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

8. Koşu

Uzak fark yaparak kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 2 numaralı MAN OF FIRE, uygun grupta birinciliğin yine en güçlü adayıdır.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK