18 Mayıs İstanbul Altılı Tahmini

18 Mayıs İstanbul Altılı Tahmini

PAYLAŞ
18-mayis-istanbul-altili-tahmini

18 Mayıs Altılı tahmini ile kazanmaya hazır mısınız? Bugün İstanbul’da koşulacak altılı ile güzel bir kupon hazırladım. 18 Mayıs at yarışı tahminlerine yüksek miktarlarda bahisler alabilirsiniz. Bunun dışında İstanbul altılı tahminleri kategorimizden diğer yazarlarımızın altılı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

18 Mayıs İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. Koşu
Sıralamam: 2-4-1-3

2. Koşu
Sıralamam: 1

3. Koşu
Bu pistte ve bugünkü jokeyi idaresinde son yarışıyla koşu kazanacak kıvama geldiğini gözlemlediğim 2 numaralı BİÇER’in, formsuz isimler yanında birinciliğe yakın görüyorum.

4. Koşu
Ekonomik kuponlara; 9 numaralı SOYBAŞ, 7 numaralı HEARTHROB, 4 numaralı CANIS MAJORIS ve 1 numaralı REAL POWER öncelikle yazılmalı. 11 numaralı THE BEST GIFT’e dikkat edilmeli. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

5. Koşu
Kazandığı son koşusuyla bizleri yanıltmayan 7 numaralı GİRESUN, yine yüksek tempoda gitmesini beklediğim koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile kazanabilir. 3 numaralı BAŞPEHLİVAN ile 1 numaralı ERBABAM öncelikle rakipleridir. 2 numaralı BÜYÜKDÜŞÜN ile 6 numaralı ANILBEY yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

6. Koşu
Günün 6. Koşusuna; 1 numaralı NAMTAR, 8 numaralı SIERRA MAESTRA, 4 numaralı YAKIŞIKLI ÇOCUK, 6 numaralı ERŞEN ve 7 numaralı GOLDEN HARD sırasıyla kuponlara yazılmalı.

7. Koşu
Sık koşmaktan etkilenmez ve son koşusunu tekrarlaması durumunda 6 numaralı MAKEDONYA kazanmaya yakındır. 3 numaralı SATEN, 2 numaralı RED ANGEL, 4 numaralı TENERİFE SONG, 5 numaralı GÜRMAN AĞA ve 1 numaralı PEPPERONI favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimlerdir.

8. Koşu
Gelibolu gibi bir Şampiyonun anne kardeşi olan ve yarış hayatının ilk startını 2100 metre gibi oldukça uzun bir mesafede kazanarak kalitesini ortaya koyan 3 numaralı HALİÇ’in, daha iyi durumda gireceği koşuyu da kazanarak 2’de 2 yapmasını bekliyorum.

GENEL DEĞERLENDİRME
18 Mayıs İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri
PAYLAŞ
Önceki makale12 Mayıs Ankara Altılı Tahmini
Sonraki makale27 Mayıs İstanbul Altılı Tahmini

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK