12 Mayıs Ankara Altılı Tahmini

12 Mayıs Ankara Altılı Tahmini

PAYLAŞ
12-mayis-ankara-altili-tahmini

12 Mayıs 2016 Perşembe Ankara altılısı tahmini ile karşınızdayım. Uzun süren sağlık problemlerim nedeniyle hipodrom ve sizlerden uzak kaldım ancak çok şükür sağlığıma kavuştum. Bu vesile ile günlük at yarışı tahminlerime devam ediyorum. 12 Mayıs Ankara Altılısı TJK yorumlarımı okuyarak güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Herkese bol şanslar.

12 Mayıs Ankara Altılısı Tahmini

3. Koşu
Grubun istikrarlı ismi 2 numaralı PORSUK BEYİ, dişine göre rakipler yanında özlediği birinciliğe bugün kavuşabilir. Problemleri giderilen ve bu koşu için yapmış olduğu hazırlıklarında beğeni kazanan 10 numaralı HERGELE rakip yazacakların önceliği olmalı.

4. Koşu
Günün 4. Koşusuna; 2 numaralı CANPETEK, 5 numaralı HAKİME, 7 numaralı ALAVYA, 11 numaralı ARYA SULTAN, 3 numaralı DIRTY, 8 numaralı DONT BLAME ME ve 9 numaralı SCARF bütçeler elverdiği ölçüde sırasıyla kuponlara yazılmalı.

5. Koşu
Son 2 yarışıyla toparlandığını gözlemlediğim 5 numaralı TREASURE HUNT birinciliğin en güçlü adayı olup, ekonomik kuponlara tek yazılabilir. 1 numaralı GÖZÜM KALDI ile 7 numaralı EDGARDO favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.

6. Koşu
Bu mesafelerde başarılı yarışları bulunan 1 numaralı KÜÇÜK MATRA, Adana’daki performansı yansıtması durumunda yine kazanabilir. 8 numaralı CHERI CHERI LADY, 11 numaralı THE DAUGHTER SUN, 3 numaralı HUMA KUŞU ve 10 numaralı MISS ELENI sırasıyla rakipleridir.

7. Koşu
Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

8. Koşu
Bu kez kazanabileceği grubu bulduğuna inandığım 5 numaralı LORD’un, çıktığı gibi koşuyu rakiplerinin önünde bitirerek maiden’a veda etmesini bekliyorum.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK